TQD HAWK 600

2 521,50 zł
Brutto

TQD Hawk 600

 1. Obudowa aluminiowo-stalowa
 2. Silnik AMETEK® Thru-Flow
 3. Wolny start silnika
 4. Układ sterujący z autodiagnozą
 5. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony
 6. Zbiornik aluminiowy 32L
 7. Moc ssąca: 600 AirWatt
 8. Potrójna filtracja hybrydowa (I lub II)
 9. Gwarancja standardowa: 5 lat
 10. Gwarancja wydłużona: 10 lat **
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

TQD Hawk to jednostki z obudową stalowo-aluminiową, w których zastosowano silniki AMETEK® Thru-Flow z 2-stopniową turbiną oraz filtracją hybrydową: cyklon + filtr samoczyszczący + filtr krążkowy lub filtr samoczyszczący + filtr krążkowy w połączeniu z opcjonalnym workiem filtracyjnym. Automatyka z autodiagnozą zapewniająca łagodny start silnika zwiększa jego żywotność oraz nie powoduje “uderzeń” w instalacje elektryczną. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony. Dostępne moce: 600 i 700 AirWatts.

Cechy ogólne:

 

 1. Obudowa aluminiowo-stalowa
 2. Silnik AMETEK® Thru-Flow
 3. Wolny start silnika
 4. Układ sterujący z autodiagnozą
 5. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony
 6. Zbiornik aluminiowy 32L
 7. Moc ssąca: 700 AirWatt
 8. Potrójna filtracja hybrydowa (I lub II)
 9. Gwarancja standardowa: 5 lat
 10. Gwarancja wydłużona: 10 lat **

I sposób:

Z zamontowanym filtrem samoczyszczącym i filtrem krążkowym. W tym przypadku brudne powietrze jest filtrowane za pomocą naturalnie powstałemu ruchowi wirowemu tzw. cyklonowi oraz filtrowi samoczyszczącemu i krążkowi filtracyjnemu. Filtr samoczyszczący wykonany jest z materiału o wysokiej skuteczności filtracji, wielorazowego użytku. Podczas pracy filtr samoczyszczący (z zaszytym obciążeniem) unosi się, a podczas wyłączania opuszcza. Ruchy te zapobiegają gromadzeniu się zbyt grubej warstwy brudu na powierzchni filtra, a co za tym idzie również znacząco mniejszy spadek siły ssącej. Konserwacja sprowadza się do czyszczenia /wymiany filtrów i opróżniania zbiornika.

 

II sposób:

Z zamontowanym workiem filtracyjnym, filtrem samoczyszczącym i filtrem krążkowym. Filtracja wygląda tak jak w I sposobie z tą różnicą, że zamiast filtracji cyklonicznej zastosowano worek filtracyjny o poj. 22,5L i wszystkie większe brudy zbierają się w worku a drobniejsze na pozostałych filtrach. Konserwacja sprowadza się do wymiany worka filtracyjnego oraz czyszczeniu/wymiany pozostałych filtrów. Zapewnia to większą higienę konserwacji i wydłuża żywotność całego urządzenia.

 

Ten sposób filtracji to również czystość i higiena przy obsłudze.

** Istnieje możliwość wykupienia pakietu gwarancyjnego wydłużającego okres gwarancji do 10 lat (dotyczy wyłącznie urządzeń związanych z użytkiem domowym), której warunkiem jest wypełnienie formularza dołączonego razem z kartą gwarancyjną i przesłanie go, razem z kserokopią dowodu zakupu, pocztą na adres Gwaranta: „Termitech A.T. Jaroszewicz sp.j., ul. Produkcyjna 105, 15-680 Białystok. Decyzja o wydłużeniu gwarancji oraz przesłanie formularza nie może nastąpić w czasie dłuższym niż 6 miesięcy od daty zakupu odkurzacza. Opłata za wydłużenie gwarancji wynosi 250 zł netto plus należny podatek VAT. Po opłaceniu faktury za dodatkowy pakiet gwarancyjny, zwrotnie odsyłana będzie specjalna 10-letnia karta gwarancyjna (licząc od daty zakupu odkurzacza).

 

HAWK 600
11 Przedmioty